Сьогодення українських міст в результаті вторгнення російської армії. День 21

У Рубіжному на Луганщині російський агресор влучив снарядами у п‘ять будинків та господарські споруди, у результаті чого двоє людей загинули та одного поранено.

Російські окупанти обстріляли три населені пункти на Одещині. В результаті було пошкоджено п’ять будівель на одній із баз відпочинку. Поранення отримали двоє громадян.

Вся територія Луганщини під обстрілами. Деякі населені пункти зруйновані на 80%. У віддалених населених пунктах Гірської громади – ситуація найважча, багато загиблих.

Внаслідок ворожого обстрілу і потрапляння уламків снаряду стався обвал у 12-поверховому житловому будинку в Шевченківському районі столиці, за попередніми даними, двоє людей постраждали. Також частково пошкоджено сусідній 9-поверховий будинок.

У Харкові, внаслідок обстрілів з боку російських окупантів, сталася пожежа на території Салтівського ринку.

В Запорізькій області російські війська обстріляли автомобільну колону біженців в середу, 16 березня. Поранення отримали 5 осіб, серед них дитина.

Російські окупанти скинули бомбу на місце, де ховалися біженці! Вони розбомбили драмтеатр у Маріуполі, який був місцем збору біженців. Терористи атакували абсолютно цивільну будівлю, в якій знаходилося близько тисячі мирних людей. Наразі кількість жертв невідома, на місце неможливо підійти через обстріл.