Субгрант для «Створення центру з комплексної підтримки розвитку тваринництва в особистих селянських та сімейних фермерських господарствах»

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (AГРО) запрошує подавати заявки на одержання субгранту для сприяння наданню вдосконалених послуг у сфері тваринництва особистим селянським та сімейним фермерським господарствам в секторі виробництва продукції тваринництва та птахівництва (окрім курей) та відповідно підвищенню добробуту сільських громад України шляхом покращення показників продуктивності, якості та продажів продукції.

Метою субгранту є:

  • створення умов для покращення доступу особистих селянських та сімейних фермерських господарств до сучасних консультаційних зоотехнологічних та ветеринарних послуг, послуг з забезпечення кормами та передпродажної підготовки і збуту виробленої продукції тваринного походження;
  • забезпечення умов з дотримання стандартів простежуваності та якості продукції тощо;
  • збільшення обсягів виробництва та продажу продукції за міжнародними стандартами якості та безпечності.

Проект AГРО заохочує заявки від організацій, які відповідають вищезазначеним критеріям прийнятності та демонструють наступне:

  • заявниками можуть бути сільськогосподарські кооперативи або інші суб’єкти підприємницької діяльності, які офіційно зареєстровані в Україні, засновані, створені, та такі, що визнаються відповідними українськими органами влади й дотримуються українського законодавства, усіх чинних норм цивільного права та податкового кодексу України та належать до категорії ММСП, визначення ММСМ наведено у Запиті на подання заявок на одержання субгранту (RFA/ЗПЗ) №19;
  • заявник має мати щонайменше 3 роки досвіду з організації та надання сервісних послуг з питань утримання та вирощування свійських тварин та/або свійської птиці (окрім курей).
  • заявник повинен бути готовим співінвестувати у дану діяльність не менше ніж 50% від загальної суми бюджету проєкту.

Програма АГРО проведе передзаявочний on-line семінар 5 січня 2021 р. з 15.00 до 17.00, де заявники зможуть поставити питання та отримати роз’яснення щодо умов конкурсу та заповнення аплікаційної форми. Для участі у семінарі необхідно підтвердити свою зацікавленість, надіславши до 4 січня 2021 р. ім’я учасника, назву організації, електронну адресу учасника та його номер телефону на адресу agro.subawards@chemonics.com, в темі листа вказати RFA № 19.

Заявки (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи) надсидайте в електронному форматі не пізніше 18:00 18 січня 2021 р. на адресу agro.subawards@chemonics.com з посиланням на RFA №19.

Повний опис технічного завдання дивіться за посиланням.  
Додатки можна завантажити за посиланням.

Джерело: www.prostir.ua