Тендерні можливості у країнах ЄС та Канаді, що пов’язані з меблевою галуззю

На сьогодні є 1215 актуальних тендерних можливостей у країнах ЄС та Канаді, пов’язаних з меблевою галуззю. Подаємо найцікавіші оголошення, участь у яких покривається Угодою про публічні закупівлі Світової організації торгівлі:

  • Дванадцятимісячний контракт на постачання та встановлення шкільних меблів, у т. ч. меблів для навчальних класів, їдальні, майстерні у м. Ліон (Франція) для потреб громадських організацій, шкільних закладів та установ регіону загальною сумою 9 700 000 євро. Замовник – муніципалітет Овернь-Рона-Альпи. Заявки на участь приймаються до 31 травня 2021 року.
  • Закупівля дитячих та офісних меблів у м.Лієпая (Латвія) для меблювання дошкільного навчального закладу. Замовник – муніципалітет м. Лієпая. Дедлайн – 26 травня 2021 року.
  • Контракт на постачання офісних меблів, у т. ч. меблевих панелей для розділення робочого простору між працівниками, металевих шаф, меблів для командної роботи у м. Саскачеван (Канада) для потреб відомства внутрішніх справ. Замовник – Канадська королівська кінна поліція. Кінцевий термін подачі заявок стосовно участі – 31 травня 2021 року.

З 2016 року Україна є державою-учасницею Угоди про публічні закупівлі Світової організації торгівлі, що дає унікальну можливість вітчизняним виробникам скористатися можливостями на ринку тендерів 48 держав світу обсягом понад 17 трильйонів доларів США.

У разі додаткових питань просимо звертатися на скриньку: export@epo.org.ua.

Джерело: www.epo.org.ua