Тендерні можливості в країнах ЄС для виробників органічної продукції

Export Promotion Office/Офіс з Просування Експорту пропонують виробникам органічної продукції підбірку з 4 тендерних пропозицій в країнах ЄС в рамках Угоди про публічні закупівлі Світової організації торгівлі:

  • Закупівля органічних фермерських сирів у м. Ла-Шапель-Ашар (Франція) для шкільних закладів громадського харчування та розважальних центрів. Крайній термін подачі заявок –  12 квітня 2021 року.
  • Постачання дієтичних та органічних снеків у м. Кретей (Франція) для потреб університетської їдальні та буфету. Крайній термін подачі заявок – 12 квітня 2021 року.
  • Чотирирічний контракт на постачання харчових продуктів, у т.ч. органічних фермерських йогуртів у м. Віллербан (Франція) для потреб наукового закладу. Крайній термін подачі заявок  – 26 квітня 2021 року.
  • Постачання фармацевтичної продукції та харчових продуктів, у т.ч. органічних трав’яних чаїв у м. Марсель (Франція) для потреб регіональної лікарні  – 19 квітня 2021 року.

З 2016 року Україна є державою-учасницею Угоди про публічні закупівлі Світової організації торгівлі, що дає унікальну можливість вітчизняним виробникам скористатися можливостями на ринку тендерів 48 держав світу обсягом понад 17 трильйонів доларів США.

Джерело: www.epo.org.ua