Тендерні можливості в країнах ЄС для виробників органічної продукції

На сьогодні існують тендерні можливості у країнах ЄС, пов’язані з органічною продукцією, участь у яких покривається Угодою про публічні закупівлі Світової організації торгівлі.

  1. Закупівля харчових продуктів для підприємств, що виробляють органічну продукцію (або дотримуються концепції сталого розвитку), а саме: органічного м’яса птиці (індичка та курка), свіжих ковбас та нарізки (свинина), хлібу та тістечок, заморожених продуктів у м.Фондетт (Франція). Заявки на участь приймаються до 28 вересня 2020 року.
  2. Постачання харчових продуктів, у т.ч. органічних овочів та фруктів у м.Шатоден (Франція) загальною сумою 295 500 євро. Дедлайн – 21 вересня 2020 року.
  3. Контракт на постачання органічної продукції, у т.ч. фруктів та овочів, м’ясного фаршу (яловичина), хлібу та морозива у м.Ландерно (Франція). Дедлайн – 21 вересня 2020 року.

З 2016 року Україна є державою-учасницею Угоди про публічні закупівлі Світової організації торгівлі, що дає унікальну можливість вітчизняним виробникам скористатися можливостями на ринку тендерів 48 держав світу обсягом понад $17 трильйонів.

У разі додаткових питань звертайтесь на скриньку: export@epo.org.ua.

Джерело: www.epo.org.ua