УЦСБ збирає готові проєкти будівництва для відновлення України

Український центр сталевого будівництва почав збирати проєктні рішення для швидкого зведення житла та відновлення соціальної інфраструктури у постраждалих від війни регіонах. Усі проєкти будуть викладатися у вільний доступ для подальшого використання, повідомили в УЦСБ.

Асоціація звернулася до своїх учасників із проханням надати готові проєкти будівель з мінімальними термінами зведення та використанням елементів з максимальним ступенем заводської готовності, що допоможе вирішити проблему масштабних руйнувань внаслідок російської військової агресії.

Зазначається, що в першу чергу необхідні проєктні рішення двох типів:

  • тимчасових, можливо, збірно-розбірних будівель для розміщення переселенців
  • комплексні рішення капітальних житлових будівель та об’єктів соціальної інфраструктури (лікарні, школи, дитячі садки, склади, магазини та ін.) для відновлення житлового та інфраструктурного фонду.

«Враховуючи виробничі можливості України та післявоєнну логістику, виглядає перспективним застосування рішень у змішаному каркасі, а саме сталевий каркас та збірні залізобетонні плити. Таке поєднання здатне прискорити процес монтажу, розв’язати проблеми логістики та виключити додаткові операції на будмайданчику», – зазначили в УЦСБ.

Вся надана інформація, включаючи проєктну документацію, висновок експертизи та контакти авторів для можливого доопрацювання проєктів буде розміщена на сайті uscc.ua в розділі “Проєкти та концепції будівництва для відновлення України”

Проєкти надсилати на адресу: agontarenko@uscc.ua

Джерело: www.uaprom.info