Українські фермери здобули міжнародну перемогу Farmers Weekly Awards 2022

Farmers Weekly  Awards – це британська нагорода в сільському господарстві, яка відзначає працьовитих та інноваційних фермерів. Днями на офіційному сайті Farmers Weekly було оприлюднено переможців з різних номінацій. У номінації «Чемпіон року в сільському господарстві» перемогли українські фермери.

«Цього року нагороду отримує не один фермер – а фермери цілої нації – фермери України», – йдеться у повідомленні на сайті Farmers Weekly.

Спонсором конкурсу є Національний союз фермерів Англії та Уельсу (NFU). Президент NFU Мінетт Баттерс у своєму зверненні зазначила: «Ми часто описуємо фермерів як спільноту. Найчастіше ми маємо на увазі британську спільноту. Але це був час, коли фермери продемонстрували, що ми є глобальною спільнотою, оскільки всі ми відчуваємо бажання висловити підтримку нашим колегам-фермерам в Україні, які проходять через важкі випробування, які ми в Британії вважаємо нестерпними».

«Війна в Україні також виявила багато країн, включно з нами, які не спромоглися серйозно перейняти роль з виробництва їжі та продовольчої безпеки. Зазвичай ця нагорода присуджується людині, яка досягла успіху, але цього року ми хотіли продемонструвати солідарність з усіма нашими друзями-фермерами в Україні», – сказала Мінетт Баттерс.

У тексті на сайті Farmers Weekly також додається, що після російського вторгнення в лютому українські аграрії зіткнулися з жахливими умовами, борючись за збереження ферм, побоюючись за своє життя та життя своїх сімей. «Це вимагало мужності, рішучості та винахідливості», – зазначено на сайті.

Джерело: https://minagro.gov.ua/