Вебінар «Українська ІТ-індустрія під час війни»

Війна в Україні руйнівно впливає на місцеву економіку та глобальні ланцюги поставок, багато підприємств призупинили свою діяльність з міркувань безпеки. Тим часом, IT-індустрія продовжує працювати, залучаючи регулярні валютні надходження до державного бюджету та мінімізуючи наслідки війни. Незважаючи на те, що деякі ІТ-фахівці релокуються в межах України або за кордон, вони все ще наполегливо продовжують працювати та надавати послуги.

24 травня об 11:00 (за київським часом) відбудеться вебінар «Українська ІТ-індустрія під час війни». Під час заходу члени IT Export Alliance поділяться досвідом ведення бізнесу в умовах війни та розкажуть про те, наскільки важливою є міжнародна підтримка, укладання контрактів та запуск нових проєктів з українськими розробниками для зміцнення економіки України.

Реєстрація до 23 травня

Мова: англійська

Каталог українських ІТ-компаній та груп компаній – членів IT Export Alliance за посиланням.

Захід організований IТ Ukraine Association, CIVITTA Ukraine, Офіс з розвитку підприємництва та експорту, Norwegian-Ukrainian Chamber of Commerce – NUCC за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Ініціатива Union стартувала у вересні 2020 року і відтоді допомагає українським IT-компаніям виходити на експортні ринки. Програма USAID КЕУ сприяє розвитку економіки України, підтримуючи зростання експорту продукції та послуг українських компаній.

Джерело: www.facebook.com/usaidcep.ua