ЄБРР надасть кредит у розмірі 5,6 млн євро на будівництво сонячної електростанції у Дніпропетровській області

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) виділить ТОВ «Екотехнік Широке» 10-річний кредит на суму 5,6 млн євро для будівництва сонячної електростанції (СЕС), загальною потужністю 7 МВт у Широківському районі, Дніпропетровської області.

Реалізація цього проекту стала можлива завдяки Програмі фінансування альтернативної енергетики в Україні (USELF), яка підтримується Фондом чистих технологій, Фондом кліматичних інвестицій та Глобальним екологічним фондом, реалізується проект з будівництва СЕС.

Очікується, що СЕС вироблятиме приблизно 800 тис МВт-год електроенергії на рік. Це вже 2-га успішно реалізована ініціатива компанії «Екотехнік» у Дніпропетровській області, проект якої знаходився на супроводі КЗ «Дніпропетровське регіональне інвестиційне агентство» Дніпропетровської обласної ради» (DIA).

Наразі в регіоні працює 4 сонячні електростанції:

  • м.Покров – ТОВ „СОЛАР КВАНТ” (4,95 МВт);
  • м.Підгороднє – ТОВ „Солар Парк Підгородне” ( 2,5 МВт);
  • м.Підгороднє – ТОВ „Архрозвиток” (2,4 МВт);
  • м.Нікополь -ТОВ „Екотехнік – Нікополь” (10 МВт).

Також область посідає друге місце серед регіонів за кількістю встановлених приватних сонячних електростанцій.

Базу потенційних та реалізованих проектів відновлюваної енергетики та енергоефективності, можливо переглянути на інтерактивній карті UA MAP 2.0. (http://uamap.org.ua/maps/project)

Довідково:

Програма фінансування альтернативної енергетики в Україні (USELF) підтримує проекти у секторах виробництва енергії з біогазу та біомаси, малої гідроенергетики, вітряної та сонячної генерації з метою покращення загальної структури енергозабезпечення та посилення енергетичної безпеки України. З початку реалізації програми USELF у 2009 році підтримано 13 проектів альтернативної енергетики загальною вартістю 127,2 млн євро та загальною встановленою потужністю 151 МВт.

ВІТАЄМО НАШОГО ПАРТНЕРА КОМПАНІЮ «ЕКОТЕХНІК ШИРОКЕ» З УСПІШНИМ ЗАПУСКОМ ПРОЕКТА – БУДІВНИЦТВО СОНЯЧНОЇ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ, ПОТУЖНІСТЮ 7 МВт!