Європейський молодіжний фонд Ради Європи запровадив особливу підтримку пілотних активностей для молодих людей з України

Згідно з рішенням Об’єднаної ради з питань молоді Ради Європи від 12 жовтня 2022 року Європейський молодіжний фонд (EYF) оголошує спеціальний конкурс на підтримку молодих людей з України. Ця ініціатива відповідає поточним потребам, висловленим українською владою та зацікавленими сторонами у сфері молоді.

Молодіжні організації в Україні або молодіжні організації, які працюють з молодими людьми з України в державах-членах Ради Європи, запрошуються подати заявки на цей спеціальний конкурс на отримання грантів на пілотну діяльність від Європейського молодіжного фонду. Заходи мають підтримувати та залучати молодь з України, яка постраждала від війни. Проєкти можна подавати в будь-який час у період з 3 листопада 2022 року до 31 жовтня 2023 року або до вичерпання коштів.

Європейський молодіжний фонд може надати грант на максимальну суму 15 000 євро для покриття витрат на пілотну діяльність. Однак ви можете подати заявку на менші проєкти на будь-яку суму менше 15 000 євро.

Інформаційна сесія про умови реєстрації та подання заявок відбудеться у межах діяльності проєкту Ради Європи «Молодь за демократію в Україні: Фаза ІІ» 16 листопада, 10.00 – 12.00 (українською мовою).

Нагадаємо, Європейський молодіжний фонд (ЄМФ) – фонд, який здійснює фінансову підтримку європейських молодіжних ініціатив і розпоряджається бюджетом приблизно в три мільйони євро на рік. ЄМФ підтримує заходи молодіжних недержавних організацій, мереж та ініціатив, передовсім міжнародні молодіжні зустрічі, а також кампанії, виставки, публікації, аудіовізуальні матеріали, інтернет-сторінки та пілотні ініціативи. ЄМФ також надає гранти на розвиток та управління міжнародним молодіжним організаціям і мережам. Починаючи з 1972 року, коли фонд був заснований, прямими бенефіціарами/бенефіціарками проєктів стало близько 300 тис. молодих людей віком від 15 до 30 років.


Проєкт Ради Європи «Молодь за демократію в Україні: II Фаза» надає експертну підтримку щодо інформування про діяльність Європейського молодіжного фонду. Для того, щоб отримати експертну підтримку, необхідно заповнити форму за посиланням: https://forms.gle/cXcoHveBPddcTR5C9

Проєкт «Молодь за демократію в Україні: II Фаза» розпочато у 2022 році у межах Плану дій Ради Європи для України на 2018–2022 роки. Друга фаза проєкту побудована на результатах та досвіді першої фази проєкту у 2020-2021 роках.

Джерело: https://www.coe.int/uk/web/kyiv/home