Запрошуються українські приватні підприємства для участі у конкурсі Програми USAID-AГРО

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (AГРО), пропонує українським приватним підприємствам, що надають або планують надавати сервісні послуги із забою великої рогатої худоби, дрібної рогатої худоби, свиней, птиці (за виключенням курей), подавати заявки на отримання субгрантів.

Діяльність за субгрантом може включати проведення наступних заходів:

  • розробка проєктно-кошторисної документації щодо створення/розвитку сервісно-забійних цехів;
  • закупівля нового обладнання (наприклад, для оснащення нових та модернізації існуючих сервісно-забійних цехів, тощо);
  • застосування міжнародних практик кооперації для вдосконалення співпраці із ММСП – постачальниками великої та дрібної рогатої худоби, свиней, птиці (за виключенням курей).

За даною програмою субгранти надаються як часткове співфінансування (внесок заявника має становити щонайменше 50% загального бюджету проєкту) та направлені на покращення доступу мікро, малих та середніх агропідприємств до сервісних послуг з забою великої та малої рогатої худоби, свиней і птиці.

Цільовими областями субгрантової програми є: Дніпропетровська, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Харківська, Херсонська і Черкаська області.

Проєкт USAID-AГРО планує надати від 5 до 8 млн грн в рамках 2 субгрантів. Очікується, що термін дії субгрантової угоди не перевищуватиме 12 місяців. Орієнтовна дата початку надання субгрантів – 10 січня 2021 року.

Передзаявочний on-line семінар Проєкт USAID-AГРО проведе 5 листопада 2020 року з 11.00 до 13.00. Для участі у семінарі необхідно підтвердити свою зацікавленість, надіславши до 3 листопада 2020 року ім’я учасника, назву організації, електронну адресу учасника та його номер телефону на адресу agro.subawards@chemonics.com, в темі листа вказати RFA № 10.

Заявки (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи) будуть приймати до 23 листопада 2020 року в електронній формі на e-mail: agro.subawards@chemonics.com.

Ознайомитись з повною інформацію щодо отримання субгранту можна за посиланням.