Зустріч з представниками німецької бізнес делегації

25 жовтня 2018 р. у Дніпропетровській обласній державній адміністрації за ініціативою Німецької громадської організації «Німецько-український форум» та за підтримки Дніпропетровської торгово-промислової палати відбудеться зустріч з представниками німецької бізнес делегації.

Формат заходу передбачає презентації німецьких компаній для українських підприємців, презентацію економічного потенціалу Дніпропетровщини для  учасників зустрічі з німецького боку, а також безпосередньо В2В зустрічі.

Захід відбудеться  25 жовтня 2018 р. о 14:00, реєстрація з 13:30, у приміщенні Дніпропетровської обласної державної адміністрації (пр. Олександра Поля, 1, 1-ий поверх, кругла зала).

Участь для українських підприємств у зустрічі безкоштовна за умови обов’язкової попередньої реєстрації шляхом заповнення форми в термін по 24  жовтня 2018 р.

В складі делегації керівники наступних німецьких підприємств:

  •  SchaefflerТechnologies AG &Со. KG, також відома як SchaefflerGroup-виробництво для автомобільної, аерокосмічної та промислової сфери з оборотом понад $ 12 млрд та великою кількістю представництв по всьому світу.
  •  Sick AG – розробка, виробництво та розповсюдження сенсорних технологій автоматизації процесів. Штаб-квартира компанії знаходиться м. Вальдкірх, Баден-Вюрттемберг. Дохід компанії $ 1,1 млрд.
  • TAKRAF, глобальна німецька компанія з м. Лейпциг. TAKRAF скорочено від Tagebergbau-Ausrüstungen, KraneundFörderanlagen (поверхневе гірниче обладнання, крани та конвеєрне обладнання). Один з провідних світових виробників та постачальників обладнання та систем для відкритих гірничих робіт, обробки сипучих матеріалів, корисних копалин та широкого спектру послуг та компонентів. Компанія особливо відома за свої ковшові колісні екскаватори, напівдвигуни дробильні установки, інноваційні конвеєрні рішення та системи кучного вилуговування. Їх щорічний оборот становить приблизно $ 215 млн.
  • WITec (WissenschaftlicheInstrumenteundTechnologie) – відокремлена компанія Департаменту експериментальної фізики Університету Ульма (ФРН) та визнаний глобальний лідер з виробництва високотехнологічних інструментів, особливо наноінструменти.
  • PaulWurth – лідируюча компанія з дизайну та забезпечення повного обсягу технологічних рішень для первинного етапу інтегрованого сталеплавильного виробництва, інжиніринг та експертизи управління проектами в інших сферах, енергетиці та нафтогазовій галузі, індивідуальні послуги, зокрема інтегроване планування та багатопрофільна інженерія для містобудування, цивільного будівництва та інфраструктурних проектів, річний оборот близько $ 0,5 млрд.
  • DMT group – частина ТUEV Nord, має 30 офісів по всьому світі. Надає незалежні послуги за 4 основними напрямами: розвідка, інжиніринг, консалтинг та геотехніка. Оборот: € 105,3 млн.
  • ZeppelinPowerSystems– є складовою частиною групи Caterpillar. Спеціалізується на дизельних та газових двигунах, агрегатах резервного електроживлення, електрогенераторах, комплексних системах, агрегатах в контейнерах, теплоелектростанції у вигляді укомплектованих модулів (двигуни для локомотивів).
  • Компанія, що спеціалізується на рішеннях з енергозбереження, екології для металургійних заводів.

З усіх організаційних питань щодо зазначеного заходу прохання контактувати з фахівцем українсько-німецького коопераційного бюро Дніпропетровської торгово-промислової палати Євгенією Бойко за тел.: (056) 374-94-10 (12), bco@dcci.org.ua.