15 квітня 2016 року для будівельних компаній Дніпропетровської області відбудеться тренінг „Участь у тендері”

15 квітня 2016 року о 10:00 за адресою вул. Троїцька, 21Г, м. Дніпропетровськ (ТСЦ „Новий металург”, 3 поверх) відбудеться Тренінг „Участь у тендері” для будівельних компаній Дніпропетровської області. Тренінг проводиться в рамках проекту „Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО” Спеціальної ініціативи „Україна” Die Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Під час тренінгу учасникам нададуть інформацію щодо планів Спеціальної ініціативи по роботі у регіоні. Також будуть обговорені питання правил участі у тендерах компанії GIZ та правил написання пропозицій до участі в тендері.

На цьому заході буде докладно розглянуто процес подачі заявки на участь в тендері та питання, що можуть виникати при підготовці документацій щодо роботи з будівництвами.

Учасники заходу:

  • Фрідріх Хонерляйн— експерт проекту „Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО”
  • Олександр Кацай – координатор проекту „Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО”
  • Віра Костишин— спеціаліст відділу закупок, центральний офіс GIZ Україна
  • Віра Костенко-Кузнєцова— менеджер з комунікацій, Спеціальна ініціатива „Україна”

Час проведення: 10:00-13:00

Місце проведення: вул. Троїцька, 21Г, м. Дніпропетровськ (ТСЦ „Новий металург”, 3 поверх)

Реєстрація учасників проходить до 18:00 14 квітня 2016 року за телефоном:

+ 38 (044) 581 85 35, e-mail: siu@giz.ua

Довідка:

Проект „Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО” є частиною масштабної програми допомоги Україні Німецьким урядом – Спеціальної ініціативи „Україна”. Програма націлена на допомогу регіонам з найбільшою кількістю внутрішньо переміщених осіб, а саме: Харківська, Дніпропетровська та Запорізька області.

Die Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH – федеральна компанія, що підтримує уряд Німеччини в досягненні мети у галузі міжнародної співпраці задля сталого розвитку. У рамках німецько-українського співробітництва в Україні реалізуються проекти, зокрема, у сферах сталого економічного розвитку, енергоефективності, підвищення якості державного управління та профілактики ВІЛ/СНІДу.