26 січня 2018 року голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов офіційно відкриє сонячну електростанцію в м. Нікополь

Проект будівництва СЕС був ініційований ТОВ „Екотехнік Нікополь”, та з 2013 року знаходиться на супроводі Дніпропетровського інвестиційного агентства (DIA).

26 січня 2018 року відбудеться офіційне відкриття сонячної електростанції (СЕС) в місті Нікополь. Це перша інвестиція, яка була реалізована в рамках Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою.

В 2017 році канадська компанія TIU Canada Ltd придбала значну частину в ТОВ „Екотехнік Нікополь” та виступила інвестором проекту будівництва СЕС. Будівництво станції почалося в червні 2017 року

Проект профінансовано в рамках кредитної програми АБ «УКРГАЗБАНК». Генеральним підрядчиком будівництва СЕС обрано міжнародну компанію «Helios Strategia».

Побудована станція складається з 32304 сонячних панелей, потужністю 0,32 кВт кожна та з 392 інверторів. Більш 105 кілометрів кабелів було прокладено під час будівництва. СЕС розташована на ділянці площею 15 га, її потужність  10 МВт, сума інвестицій складає близько 10,5 млн євро.

Відкриття СЕС відбудеться в м. Нікополь. У заході візьмуть участь: голова Дніпропетровської обласної ради, Посол Канади в Україні, керівництво області, компанії інвестора, DIA, Нікопольський міський голова, керівництво Нікопольського заводу феросплавів, представники з Держенергофективність та АБ «УКРГАЗБАНКУ».