AGROPORT UKRAINE 2018 — VIII Міжнародна агропромислова виставка та форум з розвитку фермерства

26–28 липня 2018 року, на території Міжнародного аеропорту «Херсон», відбудеться AGROPORT SOUTH KHERSON 2018. Форум проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Херсонської обласної державної адміністрації. Організаторами виступають Департамент агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації, бізнес-асоціація «Ми-Херсонці» та Aviabrand LLC

До участі в Агропорті у Херсоні запрошуються фермери та господарі з Дніпропетровської, Херсонської, Миколаївської, Одеської, Запорізької, Кіровоградської областей, а також з інших регіонів України.

AGROPORT SOUTH KHERSON 2018 – орієнтований на дрібних і середніх фермерів. Серед ключових тем –інвестиційний потенціал Південної України, логістика с/г продукції (в тому числі — річкове перевезення), зрошення, овочівництво, садівництво, виноробство, тепличне господарство, виробництво органічної продукції, рибальство, молочне скотарство, птахівництво, ланцюги доданої вартості (перероблення с/г продукції), туризм, енергоефективні технології, розумні та IT-технології.

У 2018 році особлива увага буде приділятись проблемам адаптації сільського господарства до умов зміни клімату: підвищення продуктивності в умовах змін та перехід на безпечні і точні технології.

Наступний захід AGROPORT East Kharkiv, заплановано на 11–13 жовтня 2018 року, на території Міжнародного аеропорту «Харків»

Довідково:

AGROPORT UKRAINE 2018 – це один з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі. З 2018 року Міжнародний форум з розвитку фермерства AGROPORT проходить в трьох містах та охоплює інтереси індивідуально західних, південних та східних агровиробників. Місцем його проведення вже традиційно є термінали, виставкові площі і аеродромні перони аеропортів Львова, Херсона та Харкова.

Джерело: www.2018.agroport.ua/kherson