Бренди Дніпропетровщини зайняли 2 місце у рейтингу ТОП 100 найдорожчих брендів України

14 компаній з Дніпропетровської області потрапили у рейтинг ТОП-100 найдорожчих національних торгових марок, сумарною вартістю понад $ 680 млн. Зазначені компанії представляють весь спектр товарів та послуг: фінансові, рітейл, а також виробництво продуктів харчування.

 

1 місце в регіоні зайняв бренд «Приватбанк», який тримає близько 19% всіх банківських активів України, його вартість оцінили в $ 211 млн. З 2017 року банк став державним.

Торгова марка «Олейна» розмістилася на 2 місці, завод якої знаходиться у м. Дніпро та входить до структури «Bunge Україна». Вартість цього бренду оцінюють в $ 137 млн.

3 позиція належить бренду «АТБ» ̶  найбільшій в Україні мережі супермаркетів (близько 900), центральний офіс якої розташований у м. Дніпро. Бренд «АТБ» вартує $ 128 млн.

Вартість бренду «Сільпо» оцінюється в $ 93 млн, що дає йому 4 місце. Володарем бренду є група компаній Fozzy Group.

“Солодкий бренд” «АВК» фахівці оцінили в $ 24,8 млн. Бренд, відомий своїм шоколадом, цукерками та кавою, потрапив на 5 місце.

У ТОП-100 від регіону також потрапили такі бренди як: «Алло», «Comfy», «Єва», «Фанні», «Ласунка», «Варус», «Флінт» та інші.

Найдорожчим брендом в Україні є Моршинська ($ 533 млн), а у світі  ̶  американський Amazon ($150 млрд).

Довідково:

Розрахунки проводила компанія MPP Consulting. Методологія оцінки заснована на фінансових результатах компаній-власників марок, а також факторів, які можуть впливати на вартість бренду: географічне покриття продажів, технологічна складова, продукція, що випускається, та інвестиційна привабливість галузі.

Інформацію підготовлено за матеріалами журналу «Новий Час» www.magazine.nv.ua