25 квітня 2018 року в м. Дніпро відбулась конференція  „Зелені” рішення бізнесу – єднання для сталого розвитку”, в її роботі взяли участь підприємства регіону, які втілюють на своїх виробництвах енергоефективні технології або випускають продукцію, спрямовану на реалізацію відповідних проектів.

Зокрема, директор заводу „Капарол Дніпро” Володимир Піпа у своїй презентації представив комплексні підходи щодо реалізації енергозберігаючих проектів на основі власної продукції, яка розроблена холдинговою компанією Deutsche Amphibolin Werke (DAW SE, Німеччина), до складу якої входить підприємство.

Також  Володимир Піпа зазначив, що з метою розширення номенклатури будівельних матеріалів в Україні, холдинговою компанією DAW SE  прийнято рішення щодо будівництва лінії з виробництва сухих будівельних сумішей на підприємстві „Капарол Дніпро”.

До кінця 2018 року планується інвестувати у виробництво 1,5 млн євро, тим самим створити додатково 18 робочих місць. Інвестиційний проект буде реалізовано у два етапи.

„Такі інвестиції показові як для нашого регіону, так і для економіки нашої держави в цілому. Це певна довіра інвестора нашому бізнесу. Бізнес енергоресурсів в Україні досить швидко розвивається, він має успіх, тому є сенс  вкладати кошти для створення нових робочих місць, для створення додаткового бізнесу” – зазначив під час конференції директор Володимир Піпа.

В рамках реалізації проекту підприємство розраховує на підтримку Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства щодо супроводу проекту та Солонянської об’єднаної територіальної громади у питанні ремонту доріг в с.Василівка, Солонянського району.

„Прийняття такого рішення німецькою холдинговою компанією DAW SE  щодо розміщення інвестицій у Дніпропетровському регіоні є показовим прикладом повернення довіри інвестора та відновлення бажання вкладати інвестиції в розвиток регіону. Розширення номенклатури виробництва торговельної марки Caparol доводить те, що сфера виробництва будівельних матеріалів є однією з пріоритетних галузей для інвестування. Підтвердженням цьому є зростання галузі протягом останніх двох років в межах 5-6% та позитивні прогнози експертів на 2018 рік. А згідно даним Міністерства економічного розвитку та торгівлі України у розрізі регіонів, що лідирують за видами будівельних робіт, Дніпропетровська область посідає третє місце” – зазначила директор DIA Валентина Затишняк.

Довідково:

Завод  „Капарол Дніпро” дочірнього підприємства «КАПАРОЛ УКРАЇНА» належить до холдинговій компанії Deutsche Amphibolin Werke SE (Німеччина) та збудований у 2007 році. Комплекс розташований на території 4 га, в с. Василівка, Солонянського району. Caparol є лідером в Європі та Україні з виробництва фарби, емалі, лазурі, хіміко-будівельні покриття, а також енергоефективних матеріалів та технологій для теплоізоляції фасадів. Пріоритети компанії: безкомпромісно висока якість продукції, високий рівень сервісу та обслуговування, індивідуальні рішення для кожного.