Через банки німці прокредитують малий і середній бізнес України на 300 млн гривень

Німецько-Український Фонд (НУФ) виділив 300 млн грн в рамках програми підтримки малих і середніх підприємств (МСП) України.

В рамках програми кредитуються малі та середні підприємства з чисельністю робочих до 250 чол. Максимальний обсяг кредиту обмежений еквівалентом EUR 250 тис. Програма співпраці передбачає надання МСП кредитів в гривні під 15% річних. При цьому передбачено періодичний – кожні півроку – перегляд кредитних ставок: якщо ставки на кредитному ринку знижуються, автоматично буде знижуватися і вартість кредитування для бізнесу. Інвестиційні кредити надаються терміном до шести років, кредити для фінансування оборотних коштів – до двох років.

Пріоритетними секторами кредитування є легка промисловість, переробна промисловість, тваринництво та відновлювальна енергетика.

НУФ в цій програмі виступає банком другого рівня, тобто працює з суб’єктами підприємницької діяльності через банки-партнери: ПроКредит Банк, Укргазбанк, Ощадбанк, Кредитвест Банк, Кредобанк (Київ) та Мегабанк (Харків).

Джерело: www.delo.ua