14 листопада 2017 року фахівці Дніпропетровського інвестиційного агентства (DIA) прийняли участь у четвертому українсько-німецькому форумі харчових продуктів (м. Київ). Захід відбувся за підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччини в Україні, Німецько-української промислової торговельної палати та проекту «Агроторгівля України».

Участь у форумі взяли 20 німецьких та 20 українських підприємств харчової промисловості, які представляли свою продукцію, представники бізнесу з усіх регіонів України, міжнародних організацій та проектів, що надають технічну допомогу Україні, посольств іноземних держав, спеціалізованих інституцій, що надають підтримку розвитку МСБ.

«Такі заходи допомагають краще зрозуміти потреби споживачів того ринку, куди є намір експортувати. Для малих та середніх підприємств це – унікальна можливість розширити ринки збуту та знайти нові шляхи розвитку. Кожен українець знає, що вітчизняні продукти найкращі – лишилося повідомити про це всю Європу. Над цим і  працюємо…», – прокоментувала директор DIA Валентина Затишняк

Центральним заходом була аграрна виставка-презентація харчової продукції вітчизняних та німецьких виробників, серед яких були і Дніпропетровські компанії.

Під час панельних дискусій та презентацій учасники отримали інформацію про історію успіху в бізнесі та інноваційні технології, відкрили для себе нову продукцію місцевих та закордонних виробників. Для малих та середніх підприємств це – унікальна можливість розширення ринків збуту та находження нових шляхів розвитку. Фахівці  презентували німецьким бізнесменам інвестиційний паспорт Дніпропетровської області та інвестиційні проекти, які знаходяться на супроводі DIA, що викликало зацікавленість з боку іноземних партнерів.