Дніпропетровщина лідирує за рівнем енергозбереження

За підсумками 2016 року Дніпропетровська область є лідером за рівнем впровадження енергозберігаючих джерел світла в зовнішньому освітленні населених пунктів.

Про це свідчать дані моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів, підготовленого Мінрегіонбудом у травні 2017 року.

Зокрема, в Дніпропетровській області відсоток енергозберігаючих джерел світла становить 61,7% від загальної кількості світлоточок. Друга за показником – Черкаська (51, 1%), третя – Луганська область (47,9%).

Частка оснащення багатоквартирних житлових будинків приладами обліку теплової енергії (без урахування столиці), найбільша в Дніпропетровській області – 89% від загальної кількості багатоквартирних будинків, які підлягають обладнанню, на Миколаївщині – 87,6%, і Львівщині – 83,4%

За часткою обсягу теплової енергії, виробленої з альтернативних видів палива або поновлюваних джерел енергії лідирують Волинська область – 36,5%, Дніпропетровська – 19,3%, а також Харківська – 17,4%.

Лідерами по зниженню показників споживання паливно-енергетичних ресурсів на душу населення в порівнянні з попереднім роком стали Луганська область (на 72,5%), Донецька (на 25,0%), Київська та Дніпропетровська області (на 18,1%).

Зростання регіональних соціально-економічних показників є одним з пріоритетних напрямків розвитку Дніпропетровської області.