Дніпропетровське інвестиційне агентство (DIA) долучилось до семінару “Залучення інвестицій в економічний розвиток регіонів”

21 лютого 2019 року Валентина Затишняк, директор Дніпропетровського інвестиційного агентства (DIA) взяла участь у семінарі «Залучення інвестицій в економічний розвиток регіонів», що слугує платформою для поглиблення співпраці та обміну найкращими практиками у залученні іноземних інвестицій.

Захід зібрав понад 100 представників центральних і регіональних органів влади, організацій місцевого, регіонального розвитку та експертів. Серед ключових спікерів семінару – як існуючі інвестори, так і ті, що нещодавно ухвалили рішення про інвестиції в Україну.

Основною метою проведення семінару є обговорення цілей і завдань у сфері залучення ПІІ задля чіткого розуміння їх місця і ролі в економічному розвитку регіонів; посилення співпраці на центральному й місцевому рівнях; активізація територіального маркетингу та підготовки інвестиційних майданчиків, щоб допомогти інвесторам оперативніше приймати рішення щодо вкладення інвестицій; визначення пріоритетних напрямків та форм співпраці.