До уваги суб’єктів господарювання, що здійснюють виробництво теплової енергії з органічного палива

steel pipelines and cables in a plant,Industrial zone.

До уваги суб’єктів господарювання, що здійснюють виробництво теплової енергії з органічного палива, електроенергії, нетрадиційних та поновлюваних видів енергії, альтернативних джерел енергії: Павлоградська міська рада запрошує Вас долучитись до інвестування у бюджетну сферу м. Павлоград з метою переведення бюджетних установ на автономні засоби виробництва теплової енергії.

Прохання звернутись та надати в довільній формі пропозиції із зазначенням техніко-економічних показників запропонованої технології теплопостачання, застосованого виду палива, терміну будівництва та попередньої вартості отриманої теплової енергії тощо.

Пропозиції повинні бути надані в запечатаному вигляді (оригінал та копія) та доставлені за адресою: м. Павлоград, вул. Соборна, 95 каб. 402 не пізніше 10:00 години, 10.04.2018 р.  Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються заявникам нерозкритими.

З переліком та характеристиками запропонованих об’єктів або іншою необхідною інформацією можливо ознайомитися на сайті міської ради, звернувшись за телефоном: (0563) 20-43-73 або написавши листа на e-mail: pvteplo@ukr.net.

Перелік закладів для встановлення індивідуальних систем опалення

Джерело: Павлоградська міська рада