Експерти GIZ вивчають досвід створення Індустріальних парків на Дніпропетровщині

15 березня 2018 року DIA спільно зі своїми партнерами з Агенції розвитку Дніпра  та ДП «Інвестиційно-інноваційний центр»  провели зустріч з німецькими експертами щодо реалізації проектів з будівництва індустріальних парків на Дніпропетровщині.

Експерти цікавилися пріоритетними сферами розвитку, преференціями, які надає держава для компаній-учасників  індустріального парку, процесом внесення ІП до реєстру та перешкодами, з якими стикаються ініціатори проекту.

У свою чергу Олександр Коломійцев, директор ДП «Інвестиційно-інноваційний центр» презентував проект з будівництва індустріального парку «Павлоград». Він розповів про переваги, доступність ресурсів та механізм інтеграції в індустріальний парк. Також він акцентував увагу, що наразі вже підписано меморандум про співпрацю з чотирма іноземними партнерами. Площа індустріального парку складає 250 га, з яких 50 га вже є у оренді у потенційних учасників проекту. Будівництво об’єктів на цій території повинно початися навесні цього року.

Проект з будівництва індустріального парку «Industrial Forpost» було презентовано Оленою Іваницькою, керівником проекту «Індустріальний парк». Пані Олена детально розповіла про основні пріоритети проекту. Проект має на меті створення IT-кластеру у середині парку. Передбачено, що в результаті реалізації проекту буде створено не тільки робочі місця, але й  планується навчання спеціалістів, створення IT-інкубатору, який буде займатися відбором проектів, а потім надавати консультаційну допомогу для створення стартапів. До речі, Агенція виграла два гранти ЄС, це грант на створення IT-інкубатору та на будівництво виставкового комплексу на території міста. Зараз Агенція активно займається пошуком партнерів для подальшого розвитку індустріально парку.

Ознайомитися з проектами індустріальних парків Ви можете за посиланням.