Енергозбереження, машинобудування та IT: Фінляндія розширить економічну співпрацю з Дніпропетровщиною

Фінляндія прагне розвивати економічну співпрацю з Дніпропетровщиною. Найпривабливіші для інвестицій – енегрозбереження, машинобудування, IT-проекти. Про це стало відомо під час зустрічі голови Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Резніченка та Посла Фінляндії в Україні Юхи Віртанена. Голова ОДА запевнив: Дніпропетровщина гарантує безпеку інвестицій та прозорі умови ведення бізнесу.

Крім того в зустрічі приймали участь радник Посольства Фінляндії в Україні Юссі Сойні, асистент Військового Аташе Посольства Фінляндії в Україні Артту Яаскеляйнен, представники фінської делегації, директор Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства Олександр Федянович, представники Дніпропетровського офісу Європейської Бізнес Асоціації, дніпропетровські та фінські підприємці.

«Зараз дуже важливо довести бізнесменам, що на Дніпропетровщині безпечно і сюди можна вкладати гроші. Тільки так ми зможемо зробити життя нашого й інших регіонів кращим. Компанії області вимагають нових ринків збуту. Ми зацікавлені у розвитку економічної співпраці з Фінляндією», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Він додав, що Дніпропетровщина – надійний партнер. ОДА не втручається в процес ведення бізнесу, а лише допомагає у разі виникнення адміністративних проблем.

«Дніпропетровщина – стратегічна область України з розвиненою промисловістю. Дуже важливо підтримувати і зміцнювати торговельні відносини між нашими країнами і регіонами. Зараз є можливості для розширення співпраці в галузі енергоефективності, машинобудування, ІТ сектора», – повідомив Надзвичаний і Повноважний Посол Фінляндії в Україні Юха Віртанен.

Іноземні гості запросили програмістів Дніпропетровщини долучитися до міжнародного форуму IT-компаній, який відбудеться цьогоріч. А ще – запропонували провести в області бізнес-форум країн Північної Європи.