Фонд Це Крафт надає підтримку стартапам

Фонд Це Крафт надає підтримку стартапам – жителям сільських, селищних громад і малих міст для створення власної справи у напрямках крафтового виробництва і ремісництва. Дедлайн – 16 травня 2021 року.

Фонд Це Крафт – це револьверний фонд соціального підприємства Це Крафт, котрий впроваджує команда ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» (надалі – АРР ТОТГ). Фонд є соціальною складовою підприємства – Це Крафт і складається з частини прибутку онлайн-магазину.

До участі в програмі підтримки запрошуються фізичні особи (не зареєстровані як підприємці), котрі бажають виробляти або вже виробляють крафтові продукти, сувеніри, предмети інтер’єру інше за авторськими або автентичними технологіями.

Підтримка у 2021 році надаватиметься 5 (п’яти) крафтовикам або ремісникам у такій формі:

20 000 грн – фінансова допомога і консультаційні послуги з впровадження підприємницької діяльності.

10 000 грн – фінансова допомога і консультаційні послуги з впровадження підприємницької діяльності.

Консультаційні послуги та менторська підтримка (безкоштовно) з впровадження підприємницької діяльності 3 (трьом) заявникам-стартапам протягом 6 (шести) місяців за напрямками доопрацювання бізнес-моделі, брендування компанії та продукту, бухгалтерський облік, онлайн-продажі, участь у виставковій діяльності. Тривалість і кількість консультацій не обмежена, визначається за домовленістю.

Бюджет проєкту може включати (фінансування/дофінансування) на закупівлі обладнання, витратних матеріалів та сировини на перший місяць діяльності, об’єкти інтелектуальної власності (патенти, технологічні карти, сертифікати, інше) та послуги спеціалістів (технологи, вузькопрофільні консультанти, програмісти, дизайнери інші).

Умови надання підтримки:

  • Фінансова допомога надається на поворотній безвідсотковій основі на умовах співфінансування, тобто надані кошти потрібно буде повернути на рахунок Фонду через 12 місяців або раніше від дати підписання договору рівно в такій сумі, котру надав Фонд. Співфінансування означає що заявник має в заявці показати у грошовому еквіваленті власний внесок для реалізації запланованої діяльності.
  • В категорії «Стартап» заявник може бути вже чинним підприємцем або фізичною особою і не мати підприємницького досвіду, але за сферою діяльності має виказати компетентність у напрямку, за котрим подається заявка.
  • Перевага надається представникам малих об’єднаних територіальних громад (сільські, селищні, малі міста чисельністю населення до 100 000 осіб (не є обов’язковою умовою).
  • Перевага надаватиметься тим, хто зможе продемонструвати злагоджену професійну команду для впровадження підприємства (не є обов’язковою умовою).

Заявки оцінюватимуться за такими критеріями:

  • реалістичність бізнес-ідеї і її узгодженість з потребами регіону/області;
  • реалістичність виробничого плану і плану досягнення підприємством певного рівня дохідності;
  • наявність досвіду у сфері;
  • наявність команди та/або плану залучення спеціалістів і робітників;
  • креативність, унікальність бізнес-ідеї.

Останній термін подання заявок – 16 травня 2021 року. Заявки повинні бути надіслані через форму збору заяв на сторінці Фонду 

Заявка складається із простих питань про ідею проєкту і план її реалізації та додається у формі збору заяв. Звантажити “Форму заявки” і “Умови надання підтримки Фонду Це Крафт” на 2021 рік можна на сторінці Фонду.

У разі виникнення питань, пишіть на електронну адресу itscraftua@gmal.com, вказавши у темі листа «Запитання щодо Фонду Це Крафт».

Джерело: www.gurt.org.ua