14 листопада 2018 р. Дніпропетровщину відвідала Ізабель Дюмон Надзвичайний та Повноважний Посол Франції в Україні на чолі французької бізнес-делегації.

Знайомство з регіоном та його бізнес середовищем пані Посол розпочала із зустрічі з головою Дніпропетровської обласної ради Глібом Пригуновим та директором Дніпропетровського  регіонального інвестиційного агентства (DIA) Валентиною Затишняк.

До складу французької бізнес-делегації увійшли представники таких відомих компаній, як: CCIFU, Auchan, Credit Agricole, Ukrsibbank, Mas Seeds, Alfagro, Agro Kmr, Egis, Global Distirution, Schneider Electric, Big Board, Lactalis.

Сторони висловили задоволення станом двосторонніх політичних відносин та підкреслили значний потенціал торговельно-економічного співробітництва, яке останнім часом демонструє тенденцію до зростання та створює нові передумови для нарощення французьких інвестицій в економіку України та Дніпропетровської області зокрема.

За оцінкою французької сторони, сприятливим моментом для цього є успіхи Української держави та регіону у проведенні системних реформ, а саме реформа децентралізації та впровадження системи надання електронних послуг.

«Франція підтримує Україну в її євроінтеграційних прагненнях. Наша країна є 5 економікою в світі та лідирує у таких секторах як промисловість, сільське господарство, логістика, авіабудування та фінансовий сектор, тому для нас дуже важлива присутність французького бізнесу в Дніпропетровській області,» зазначила Ізабель Дюмон, Надзвичайний та Повноважний Посол Франції в Україні.

Під час зустрічі французькій делегації було представлено Інвестиційний паспорт Дніпропетровської області, у якому висвітлено інвестиційний клімат регіону, аналіз структури економіки, ключові особливості та пріоритетні напрямки інвестування, інвестиційні проекти і пропозиції, а також території для реалізації інвестиційних проектів.

Пріоритетні напрямки подальшого співробітництва між Дніпропетровщиною та Францією будуть обговорюватися 15 листопада під час панельних дискусій в рамках Дніпровського економічного форуму DEF’2018.