Грант для підприємств Дніпропетровщини на створення експортного альянсу

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), що реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк», запрошує приватні підприємства та неурядові організації Дніпропетровщини подавати заявки на створення експортного альянсу ─ платформи для об’єднання підприємств для виходу на нові ринки.

Грантові проєкти заявників мають бути спрямовані на роботу в галузях:

  • ІТ-послуг;
  • виробництва меблів;
  • перероблювання харчових продуктів;
  • виготовлення аудіовізуальної продукції та інші.

За даною програмою гранти надаються як часткове співфінансування (внесок грантоотримувача має становити щонайменше 35% від загального бюджету грантової діяльності), що передбачає:

  • створення спільного партнерства компаній ─ «експортного альянсу», який спрямує зусилля щодо виходу на цільовий ринок(и);
  • виконання завдань, пов’язаних зі стимулюванням експорту;
  • визначення менеджера з експорту, який координуватиме розробку та реалізацію Плану з просування експорту для експортного альянсу;
  • налагодження співпраці з Державною установою «Офіс з просування експорту України»  в рамках реалізації запропонованої грантової діяльності (форми співпраці можуть бути різними).

Програма КЕУ планує надати 1 грант, на загальну суму 3,125 млн грн щодо реалізації всіх заходів, пов’язаних з експортним альянсом, а саме:

Етап I. Підготовка Плану з просування експорту, аналіз цільових експортних ринків, проведення сесій з обговорення результатів проведеного ринкового аналізу – до 1,125 млн грн;

Етап II. Пошук партнерів на цільових ринках та проведення заходів зі сприяння торгівлі відповідно до Плану з просування експорту, а також робота із підготовки та проведення торгових місій – до 1,5 млн грн;

Етап III. Інші заходи, спрямовані на ефективне визначення та залучення потенційних клієнтів відповідно до Плану з просування експорту – до 0,5 млн грн.

Усі питання щодо отримання гранту слід надсилати на електронну адресу: Grants@CEPUkraine.org із зазначенням «ЗПЗ-2019-008» у темі електронного листа. Програма КЕУ допомагатиме заявникам зрозуміти процедуру подання заявок і може надати консультацію щодо підготовки заявки.

Концепції грантових проєктів будуть приймати до 31 січня 2020 року в електронній формі на електронну адресу: Grants@CEPUkraine.org.

Ознайомитись з повною інформацію щодо отримання грантів можна за посиланням.