Гранти на створення двох центрів післяврожайної обробки в секторі овочів та секторі фрукти-ягоди

Проект USAID «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні» («Агросільрозвиток»), що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк», запрошує подавати заявки на одержання грантів для інвестиційної діяльності.

За даною програмою гранти надаються комерційним підприємствам як часткове співфінансування щодо створення логістичних центрів для покращення збуту плодоовочевої продукції, з урахуванням міжнародних стандартів простежуваності логістики плодоовочевої продукції (HACCP):

  • створення одного центру післяврожайної обробки плодово-ягідної продукції;
  • створення одного центру післяврожайної обробки овочевої продукції.

що передбачає:

  • впровадження нових або покращення існуючих технологій передпродажної підготовки (сортування, калібрування) продукції для подальшого транспортування автомобільним та іншими видами транспорту;
  • покращення технологій зберігання плодоовочевої продукції;
  • покращення упаковки.

Кожен з центрів, повинен бути розташований поруч із основними транспортними артеріями, володіти або мати у довгостроковій оренді приміщення, яке придатне для заснування центру, досвід роботи в подібній сфері, встановлені ділові відносини з учасниками ринку.

Проект «Агросільрозвиток» не фінансуватиме безпосередньо будівництво логістичних центрів, а може лише підтримати оновлення або розвиток інфраструктури невеликого масштабу.

Підприємства Дніпропетровської області мають право подавати заявки.

В рамках проекту «Агросільрозвиток» заплановано семінар з питань підготовки заявок, орієнтовно 16 січня 2018 р. Уточнену інформацію про час та місце проведення семінару проект «Агросільрозвиток» надасть тим підприємствам, які надіслали листи про намір взяти участь у семінарі.

Останній термін подання заявок на отримання грантів – 24 січня 2018 р.

Ознайомитись з повною інформацію щодо отримання грантів можливо за посиланням.