INDIA STEEL EXPO 2019 — IV Міжнародна виставка та конференція з металургії

22-24 січня 2019 року на території Бомбейськького виставкового центра, в Мумбаї (Індія), відбудеться 4-а Міжнародна виставка та конференція з металургії, – «INDIA STEEL EXPO 2019». Організаторами виставки виступають: Міністерство Сталі Індії, Уряд Індії та Федерація торгово-промислових палат Індії (FICCI).

Федерація торгово-промислових палат Індії (FICCI) запрошує зацікавлені компанії до участі в «INDIA STEEL EXPO 2019». FICCI покриває витрати на переліт (білети в економ класі), проживання в готелі (3 доби), включаючи сніданки, транспорт та бере на себе інші організаційні моменти.

В рамках програми працює відповідна Комісія, яка прийме рішення щодо можливості участі у виставці за пільговими умовами. Ті компанії-імпортери (покупці), які не ввійдуть в кількість відібраних Комісією учасників, можуть відвідати «INDIA STEEL EXPO 2019» за свій рахунок, для цього необхідно зареєструватись на сайті заходу.

«INDIA STEEL EXPO 2019» орієнтована на компанії по виробництву сталі, технологічні компанії. Виставка з металургії надасть можливість компаніям продемонструвати своє обладнання, новітні технології на виставковій площі в 12 тис.кв.м, Також, з метою активізації багатосторонньої торгівлі в сталеливарному секторі, в ході виставки запланована зустріч Reverse Buyer Seller Meet (RBSM), що представляє собою B-2-B і B-2-G зустрічі з понад 300 іноземними покупцями сталі з Африки, СНД, Близького Сходу, країн Азії, включаючи країни Асоціації регіонального співробітництва Південної Азії та інші країни.

У разі зацікавленості, просимо заповнити реєстраційну форму учасника та надіслати не пізніше 11 липня 2018 року на електронну адресу: savran.dia@gmail.com, телефон для довідок: 056 742 86 34, контактна особа: Савран Галина.