Кабінет Міністрів України запровадив погодження проектів землеустрою без прив’язки до території та оптимізував структуру Держгеокадастру

31 серпня 2016 року на засіданні Кабінету Міністрів України було прийнято постанову „Про деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру”.

Відповідно до цієї постанови, територіальний орган Держгеокадастру, який погоджуватиме проекти землеустрою щодо відведення земельної ділянки буде обиратися за випадковим принципом за допомогою програми електронного документообігу відомства, що дозволить уникнути прямого контакту розробника проекту землеустрою та органом, який здійснює його погодження. За допомогою офіційного веб-сайту Держгеокадастру буде впроваджена можливість перевірки стадії погодження проекту землеустрою за реєстраційними атрибутами, зазначеними на копії опису.

Також Кабінетом Міністрів України прийнято постанову „Про реформування територіальних органів Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру”, якою оптимізовано структуру Держгеокадастру. Згідно з нею, територіальні органи Держгеокадастру в районах (містах) будуть реорганізовані в структурні підрозділи головних управлінь Держгеокадастру в областях та ліквідуються як юридичні особи публічного права.

 

Джерело: http://land.gov.ua/