13 жовтня 2017 року в м. Дніпро відбувся китайсько-український економічний форум, який спрямований на розбудову контактів між китайськими та українськими підприємцями і розвитку взаємовигідного співробітництва.

Основною метою заходу став розвиток партнерства між українськими та китайськими підприємцями, забезпечення діалогу з представниками підприємств Дніпропетровщини.

Інвестиційний та економічний потенціал Дніпропетровської області представив Алім Молодан, заступник директора Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства (DIA), який зазначив: «Для України надзвичайно важливим є розвиток співробітництва з Китаєм. Передусім тому, що китайський бізнес починає активно інвестувати у розвиток підприємств у інших країнах. І хоч зараз мало прямих інвестицій з КНР до Дніпропетровського регіону, ми має що запропонувати, зокрема, у промисловому секторі та інженерії, аграрній сфері, медицині та освіті і цей перелік не є вичерпним. Тому співпраця між нашими країнами має стати взаємовигідною».

«Цілком реально налагодити між Китаєм та Дніпропетровщиною значно глибші економічні стосунки, ніж зараз. Можливості цього регіону дуже великі. Він, як і вся Україна, знаходиться на маршруті «Великого шовкового шляху», тут потужний промисловий потенціал і ми прагнемо всіляко співпрацювати з Дніпропетровщиною», – наголосив генеральний секретар Китайської Асоціації з розвитку підприємств за кордоном Хе Чженьвей.

Захід відбувся за участі представників 16 китайських компаній – учасників Альянсу розвитку малих та середніх підприємств «Шовкового шляху» на чолі з Генеральним секретарем Китайської Асоціації з розвитку підприємств за кордоном паном Хе Чженьвей, фахівців Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства, керівництва Дніпропетровської торгово-промислової палати та Дніпропетровської облдержадміністрації, а також представників китайського та українського бізнесу.

Український бізнес представили: АТК «Южмашавіа» ДП «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова», ТОВ ТД «ЕЛВАС», ТОВ НВП «Укзхімзахист», ТОВ «Лабораторія перспективних ракетних двигунів», Асоціація фермерів та приватних землевласників Дніпропетровської області та інші.