Литва та Дніпропетровщина: налагодження ділового партнерства

28 травня 2019 року у м. Дніпро відбудеться бізнес-форум «Литва ̶ Україна: досвід Європейського союзу для Дніпра», який спрямований на розбудову контактів між литовськими та українськими підприємцями, розвиток взаємовигідного співробітництва, а також налагодження довгострокового, ділового партнерства.

До участі у бізнес-форумі зі сторони Литовської Республіки долучаються представники: Вільнюської торгово-промислової палати, Міжнародного енергетичного кластеру, а також близько 15 литовських компаній і асоціацій в сфері проектування, виробництва та інсталяції в енергетиці, будівельних матеріалів і технологій, IT-послуг.

Литовські партнери поділяться досвідом Європейського союзу в реалізації бізнес ініціатив в таких пріоритетних напрямках, як:

  • енергетика;
  • освіта;
  • smart city.

Запрошуємо підприємства Дніпропетровщини приєднатися до бізнес-форуму та прийняти участь у панельних дискусіях з представниками литовських компаній/асоціацій, а також презентувати свої ідеї і знайти інвестиції у власні проекти.

Участь у форумі безкоштовна, реєстрація за посиланням.

Час та місце зустрічі буде повідомлено зареєстрованим учасникам.

Довідки та консультації за тел. (056)374-94-12 (10), mes@dcci.org.ua, управління зовнішньоекономічних зв’язків Дніпропетровської торгово-промислової палати.