Майстер-клас «Сучасні інноваційні технології в садівництві і виноградарстві: досвід Ізраїлю»

Проект «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку та Агентство з розвитку міжнародного співробітництва MASHAV запрошують фахівців до участі у майстер-класі «Сучасні інноваційні технології в садівництві і виноградарстві: досвід Ізраїлю», що проходитиме 19 червня 2018 року у партнерстві з Національним університетом біоресурсів і природокористування України.

Учасники навчальної програми в Ізраїлі розкажуть про інноваційні технології, практики вирощування в закритому і відкритому ґрунті в садівництві та виноградарстві, яка застосовується в Ізраїлі в аридних і семіарідних кліматичних зонах з урахуванням можливості їх адаптації до умов України. Науковці кафедри садівництва ім. проф. В.Л. Симиренка Національного університету біоресурсів і природокористування України поділяться напрацюваннями щодо органічного вирощування плодових культур.

Учасники також дізнаються про нові програми стажування, які проводяться Ізраїльським центром міжнародного співробітництва МАШАВ та проектом «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку.

Початок майстер-класу о 10:30, за адресою: м. Київ, вул. Героїв Оборони, 15, Національний університет біоресурсів і природокористування України.

Участь в зазначеному заході є безкоштовною за умови попередньої реєстрації до 15 червня 2018 року за посиланням.

За матеріалами сайту Проекту «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку