Міжнародний економічний форум «Іновації.Інвестиції.Перспективи»

16-17 травня 2019 року в м. Вітебськ (Республіка Білорусь) відбудеться VIII Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Перспективи».

Ключовими темами форуму традиційно стануть: створення та просування інноваційних технологій, реалізація спільних інвестиційних проектів, виробництво високотехнологічної, орієнтованої на експорт продукції. Особливу увагу в діловій програмі заходу буде приділено імпортозаміщенню, як основному інструменту розвитку економіки регіону.

В рамках Форуму будуть організовані різнопланові виставкові експозиції, де, будуть представлені кращі досягнення підприємств і організацій Вітебської області в сфері інновацій, зразки експортоорієнтованої продукції, пропозиції для зарубіжних компаній в сфері технологічного та інвестиційного співробітництва, а також різних сферах послуг.

Вперше буде організовано роботу зарубіжного павільйону з метою демонстрації інноваційних проектів, високотехнологічної продукції, наукових розробок університетів, пропозицій в сфері послуг регіонів-партнерів.

До участі у Форумі запрошуються українські підприємці, які зацікавлені в налагодженні ділового партнерства з представниками Білорусі. Даний захід надасть додатковий поштовх розвитку взаємодії і допоможе знайти партнерів для реалізації спільних бізнес-ідей.

Детальна програма Форуму за посиланням.

Захід організовано Вітебським обласним виконавчим комітетом, Вітебським міським виконавчим комітетом, Вітебським обласним центром маркетингу, Вільною економічною зоною Вітебськ, Білоруською Торгово-промисловою палатою (Вітебське відділення) та Вітебським обласним союзом наймачів.

Повна інформація про Форум, загальні умови, а також формати участі доступна на офіційному сайті

Ознайомитися з особливостями Вітебської області можна за посиланням