Німецько-українська конференція «Від зеленого будинку до зеленої громади» в рамках тижнів Німеччини в Україні

24 листопада 2017 року в рамках Тижнів Німеччини в Україні, в Дніпропетровській обласній раді відбудеться німецько-українська конференція «Від зеленого будинку до зеленої громади», ініційована Генеральним консульством Федеративної Республіки Німеччина у Дніпрі. Партнерами заходу виступають Дніпропетровська обласна рада, ТОВ «Рехау» та Дніпропетровське інвестиційне агентство.

Своїм досвідом з учасниками  поділяться 15 українських та німецьких експертів у сфері енергоефективності та «зелених» рішень, серед яких представники німецьких проектів GIZ та IWO e.V., такі провідні німецькі компанії, як «REHAU» та «Хенкель Баутехнік», а також представники комунальних підприємств та українських компаній. Учасники конференції – представники міст, районних рад, нових об`єднаних територіальних громад Дніпропетровської області та зацікавлена громадськість – матимуть змогу обговорити з експертами технічні та планові шляхи залучення інвестицій в комунальні та регіональні проекти.

Окрім того, в рамках конференції буде представлена технологічна виставка «Renewables-made in Germany» Німецького енергетичного агентства DENA, присвячена відновлювальній енергетиці.

Серед почесних учасників заходу – голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов, представник Делегації Європейського Союзу в Україні Йоганнес Баур та Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина Вольфґанґ Мьоссінґер.

Перед початком заходу передбачено спілкування учасників конференції з пресою.