Запрошуємо бізнес Дніпропетровщини ознайомитися з можливостями українсько-бразильської співпраці

Запрошуємо бізнес регіону до участі в презентації економічного потенціалу Бразилії та можливостей розвитку українсько-бразильської співпраці, що відбудеться 2 серпня 2017 року в приміщенні Дніпропетровської обласної ради.

Зустріч відбудеться в рамках офіційного візиту Повноважного і Надзвичайного Посла Бразилії до  м. Дніпро, відкриття Почесного консульства Бразилії в Дніпрі та Українсько-Бразильського центру в Університеті Митної Справи та Фінансів.

Мета заходу – активізація двостороннього українсько-бразильського співробітництва та налагодження коопераційних зв’язків, встановлення контактів між обома країнами, відкриття нових можливостей для бізнесу, сприяння розвитку торгових, економічних, культурних і наукових зв’язків.

В рамках презентації учасники зможуть отримати безпосередню інформацію про попит та цінову ситуацію на актуальних для них бразильських ринках, ознайомитись з культурою та бізнес-можливостями в Бразилії, отримати цінну інформацію щодо можливих сфер діяльності на території Бразилії.

Участь безкоштовна за умови обов’язкової попередньої реєстрації за посиланням.

Довідки та консультації за телефонами: (056) 742-86-21, info@dia.dp.ua.