Розпочато реалізацію інвестиційного проєкту компанії «НІБУЛОН» в Дніпропетровській області

Компанія «НІБУЛОН» розпочала будівництво першого перевантажувального термінала у Дніпропетровській області – філії «Зеленодольська». Реалізація проєкту «Перевантажувальний термінал з відвантаженням зернових, зернобобових та олійних культур на річковий транспорт компанії «НІБУЛОН» с. Мар’янське, Апостолівського району, Дніпропетровської області» є розвитком інвестиційного проєкту «Відродження судноплавства на річках Дніпро та Південний Буг», який включає будівництво елеваторів та річкових терміналів, створення власного флоту, розвиток інфраструктури водного транспорту, зокрема проведення днопоглиблювальних робіт і будівництво гідротехнічних споруд.

З метою реалізації зазначеного проєкту компанія долучила нове несамохідне судно-майданчик відкритого типу проєкту В1500, яке у перший свій рейс взяло 400 забивних паль загальною вагою 1000 тонн. Завдяки одному річковому рейсу В1500 з автомобільних шляхів Дніпропетровської та Херсонської областей знято більш як 40 вантажівок. Надалі несамохідне судно-майданчик відкритого типу буде виконувати комерційні рейси до термінала філії «Зеленодольськ» компанії «НІБУЛОН», з перевезень генеральних та навалювальних вантажів, а також забезпечувати будівництво та реконструкцію власних об’єктів інфраструктури необхідними матеріалами, що дозволить наростити обсяги річкових перевезень.

У планах компанії «НІБУЛОН» розпочати проєктування та будівництво річкового перевантажувального термінала у смт Курилівка Петриківського району Дніпропетровської області.

Джерело www.nibulon.com