Розпочато реєстрацію у Торгову місію до Канади для компаній-представників сектору інформаційно-комунікаційних технологій

Офіс з просування експорту України запрошує українські компанії с сектору інформаційно-комунікаційних технологій взяти участь у торговельній місії до Канади, яка відбудеться з 3 по 5 липня 2019 року у м. Торонто.

Мета торгової місії: відкрити новий ринок для українських компаній-експортерів з сектору інформаційно-комунікаційних технологій, допомогти у налагодженні бізнес-контактів та становленні взаємовигідних партнерських відносин.

Можливості торгової місії:

  • Встановлення нових бізнес-контактів з перспективою розвитку подальшої співпраці та налагодження системного експорту;
  • Ознайомлення з канадським ринком зсередини, вивчення його особливостей та потенціалу;
  • Отримання аналітичних даних про місцевий ринок;
  • Розуміння, які шляхи краще використовувати для виходу на ринок та як на ньому презентувати свою компанію;
  • Можливість презентувати свої послуги та продукти на виставці інновацій в рамках Ukraine House Toronto*.

*Ukraine House Toronto – це масштабний мультиформатний простір, який працюватиме на початку липня під час міжнародної конференції щодо реформ в Україні. Відібрані учасники нашої торгової місії матимуть унікальну можливість представити свою продукцію на цьому заході й звернути на себе увагу не лише канадських представників уряду та бізнесу, але й ділових людей з інших країн світу.

Як взяти участь:

  • Для участі у торговій місії необхідно до 24 квітня 2019 року включно заповнити реєстраційну форму за посиланням.
  • З-поміж усіх зареєстрованих до участі у місії компанії будуть відібрані шляхом оцінки реєстраційної форми співробітниками Офісу і міжнародним консультантом на основі індивідуальних співбесід.

Скільки це коштує:

Організація та участь у торговій місії для учасників є безкоштовною. Учасники самостійно покривають лише витрати на квитки, проживання та харчування.

ДОКЛАДНІШЕ ПРО ТОРГОВУ МІСІЮ за посиланням

Джерело: www.epo.org.ua