Семінар від Представництва ЄС для підприємців Дніпропетровщини «Участь у європейських торговельних форумах та виставках: можливості для українського бізнесу»

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на захід про можливості участі українських бізнесменів у торговельних виставках ЄС, способи просування компаній на торговельних місіях та програми від Євросоюзу для підприємців України. 

Семінар «Участь у європейських торговельних форумах та виставках: можливості для українського бізнесу» відбудеться 24 квітня 2019 р. о 15:00 у м. Дніпро, Дніпропетровський центр розвитку місцевого самоврядування, вул. Європейська, 10-А, 2-й пов.

До участі запрошуються підприємці, експерти в сфері торгівлі та консалтингу, представники бізнес-асоціацій, бізнес-клубів та торгово-промислової палати, журналісти бізнес-видань та всі зацікавлені.

Основні теми семінару:

  • Як підприємцю обрати захід для результативного промотування свого бізнесу;
  • Просування товарів і послуг в Європейській Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network);
  • EEN календар як ефективний метод пошуку спеціалізованих бізнес-заходів та контактів з потенційними покупцями, партнерами та інвесторами;
  • Досвід участі Дніпропетровської торгово-промислової палати у європейських торговельних форумах та ярмарках;
  • Практичні поради участі в торговельних виставках та інші.

Головні експерти заходу:

  • Сергій Козін, віце-президент представництва Міжнародної торгової палати в Україні (ICC Ukraine) з питань публічно-приватного партнерства та взаємодії з органами влади;
  • Наталя Скічко, експерт Enterprise Europe Network-Ukraine;
  • Сергій Кучерявенко, віце-президент Дніпропетровської торгово-промислової палати та інші.
  • Ольга Кільова, засновник ТОВ «Торговий дім “НЬЮ-ЛАЙН”» та «Науково-виробнича компанія “ГОЙДА”»

Подія на Facebook.

Участь у семінарі безкоштовна та за попередньої реєстрації.

Семінар проводиться Представництвом ЄС у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Європейською Мережею Підприємств (EEN) та ДУ “Офіс з просування експорту”. Він є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні організовує по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За деталями заходу, будь ласка, звертайтесь до Всеволода Верещагіна, тел. +38(095)687-70-88, vvereshchagin@internews.ua або до Станіслава Королькова, тел +38(099)455-23-75, skorolkov@internews.ua