Бажаєте долучитися до створення нового „Шовкового шляху”??

Запрошуємо українських експортерів взяти участь у засіданні Ради з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України щодо економічного співробітництва з Китайською Народною Республікою та використання міжнародних транспортних коридорів (зокрема, «Шовковий шлях»), на якому головуватиме заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник Наталія Микольська.

Засідання відбудеться 28 квітня 2017 року о 10.00 у Клубі Кабінету Міністрів України за адресою: м. Київ, вул. Інститутська, 7.

Для реєстрації на захід потрібно заповнити форму за посиланням. У формі ми просимо Вас зазначити основні проблеми та виклики (стосовно внутрішніх та зовнішніх бар’єрів торгівлі), із якими Ви стикалися під час співпраці з Китаєм, і надати пропозиції щодо вирішення цих проблем.

Будь ласка, зауважте, що кількість місць є обмеженою. У разі змін, тільки зареєстровані учасники будуть проінформовані відповідно. Реєстрація відбувається у порядку черги і може бути закрита раніше у випадку, якщо кількість зареєстрованих учасників досягне ліміту місткості зали.

Під час реєстрації перевага буде надаватися представникам компаній-експортерів. Квота: один представник від компанії.

Якщо у Вас будуть запитання, коментарі чи потреба у додатковій інформації – будь ласка, звертайтеся до Офісу з просування експорту за телефонами: + 38 (044) 253 61 31, + 38 (067) 828 20 34 – чи пишіть на пошту: exportcouncil@me.gov.ua.

Джерело: http://www.me.gov.ua/