Тренінг з питань реконструкції і побудови нових ферм та кооперативної діяльності

14 травня 2018 року в с. Олександрівка, Покровського району на базі Демонстраційної ферми СП «Молочарське» відбудеться тренінг з питань реконструкції і побудови нових ферм та кооперативної діяльності. Організатором заходу виступає Кооперативна Академія.

Метою семінару є ознайомлення з практичним досвідом кооперації в Україні на прикладі сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу (СОК) «Добробут Андріївки» та особливостями програми підтримки підприємництва щодо реконструкції та побудови нових ферм.Початок о 9:30, за адресою: Дніпропетровська область, с. Олександрівка, Покровського району, СП «Молочарське»До участі запрошуються власники сімейних ферм та власники корів.

Участь в зазначеному заході є безкоштовною за умови попередньої реєстрації за телефоном

097-075-51-59, 095-22-16-555, Сергій Миколайович.

 

Довідково:

СОК «Добробут Андріївки» – сільськогосподарський обслуговуючий кооператив, який займається заготівлею, охолодженням та реалізацією молока й наразі об’єднує понад 150 селян із 17 сіл Дніпропетровської та Запорізької областей. 

У кооперативі – 400 голів корів, більше десятка стаціонарних молочних пунктів із лабораторією й охолоджувачем. Щодня молоко транспортують на заводи у Новомиколаївці та Херсоні.

Демонстраційна ферма СП «Молочарське» – це сільськогосподарське підприємство з виробництва високоякісного молока, а також єдиний у своїй категорії навчальний центр для молочних фермерів в Україні.