У 2017 році ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» направив більше 10,1 млрд грн на реалізацію екологічних, соціальних програм і модернізацію підприємства

AppleMark

У 2017 році сума інвестицій на модернізацію ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» склала 9 млрд грн. Кошти були спрямовані на модернізацію підприємства, реконструкцію, капітальний ремонт обладнання і споруд, придбання 11 великовантажних автосамоскидів, будівництво хвостосховища «Центральне» 1 черга, ремонт доменних печей, реконструкцію мереж подачі азоту.

Інвестиції ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в екологію в 2017 році зросли на 65% – з 472 до 780,9 млн грн, в порівнянні з попереднім роком. Заходи щодо зниження впливу на навколишнє середовище на підприємстві здійснюються відповідно до екологічних програмам Кривого Рогу та Дніпропетровської області.

Значний екологічний ефект отриманий в результаті ремонту двохваного сталеплавильного агрегату № 6 мартенівського цеху. Для зниження впливу на навколишнє середовище агрегат був переведений з перетічного режиму в прямоточний. Завдяки цьому викиди вдалося знизити більш ніж у два рази – з 9,5 до 4,1 тис. тонн (при виробництві стали 1,2 млн тонн).

Соціальні стандарти ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» залишаються одними з найвищих серед гірничо-металургійних підприємств України. У 2017 році соціальні витрати підприємства склали 340,6 млн грн.

З них 246,7 млн грн були виділені на поліпшення соціально-побутових умов, а також на відпочинок, оздоровлення та лікування працівників підприємства і членів їх сімей. На утримання соціальної інфраструктури та покриття соціальних пільг компанія направила 93,9 млн грн.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» має найбільшу соціальну інфраструктуру серед інших підприємств в галузі. Це два дитячі оздоровчі табори, два пансіонати, три заміські бази відпочинку, санаторій-профілакторій «Джерело». Всі вони повністю утримуються за рахунок коштів підприємства. Путівки працівники та члени їх сімей отримують за пільговою вартістю, а відпочинок на заміських базах є для них безкоштовними.

Інвестиційний план на 2018 – 2022 роки.

Загальний обсяг інвестицій в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» до 2022 року складе більше 18 млрд доларів США. У 2018 році компанія АрселорМіттал інвестує в розвиток комбінату 400 млн доларів США (капітальні та операційні інвестиції). Ці кошти будуть спрямовані на модернізацію виробництва, поліпшення стану навколишнього середовища, капітальний ремонт обладнання та будівництво нових агрегатів, зокрема, другої та третьої машин безперервного лиття заготовки, реконструкцію дрібносортового стану № 4, придбання вагонів для збільшення власного парку.