У Дніпропетровську пройдуть Дні Литви та україно-литовський бізнес-форум

У кінці травня в у Дніпропетровську в рамках Днів Литви литовська сторона планує провести україно-литовський бізнес-форум. Його мета – налагодити торгівельні зв’язки між нашими країнами та регіонами та відкрити перспективні напрямки співпраці.

Ці та інші питання обговорили 4 квітня під час зустрічі голова облради Гліб Пригунов та посол Литви в Україні Марюс Януконіс. Сторони також торкнулись питань грантової допомоги переселенцям чи демобілізованим у розвитку свого бізнесу (аграрного), створення мобільних міні-підприємств, підтримки у психологічній та соціальній реабілітації демобілізованих, медичної реабілітації поранених у Литві, допомоги у навчанні дітям з зони АТО, що втратили свої родини та ін.

«Ми впевнено йдемо у напрямку євроінтеграції. Готові працювати та досягати своїх цілей у будь-яких питаннях, що стосуються розвитку Дніпропетровщини та підтримки її позитивного міжнародного іміджу. Обласна рада має ряд пропозицій та напрацювань, реалізувати які ми можемо разом з литовською стороною та які принесуть користь громадянам обох країн», – зазначив Гліб Пригунов.

За словами Марюса Януконіса, Дніпропетровщина є давнім та надійним партнером Литовської республіки і допомога регіону у складні часи – дружній обов’язок братської держави. «Для вас важливо не відступати від євроінтеграційного курсу та впроваджувати реформи. Ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку у цих питаннях, а також – допомоги пораненим та родинам, що постраждали від війни. Крім того, нам би не хотілося втрачати торгівельний потенціал між нашими країнами, тому ми готові виходити на нові рівні співпраці, які окреслимо у ході бізнес-форуму», – підсумував посол.