У Царичанському районі відбувся семінар на тему: „Підтримка малого та середнього бізнесу через створення інвестиційно привабливих умов та нових ринків”

27 квітня 2017 року за ініціативою Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства, за підтримки голови регіональної ради підприємців у Дніпропетровській області та за участі фахівців Царичанської, Магдалинівської та Петриківської районних рад, представників громад районів відбувся семінар з підтримки малого та середнього бізнесу через створення інвестиційно привабливих умов та нових ринків.

Представники Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства у своєму виступі звернули увагу на такі ключові моменти, як:

  • підтримка малого та середнього бізнесу регіону, а саме були презентовані наявні міжнародні та вітчизняні ресурси підтримки МСБ, система оподаткування для малих та середніх підприємств, а також наявні земельні ресурси суб-регіону для реалізації бізнесу.
  • чотири кроки громади на шляху створення інвестиційно привабливих територій, де було представлено ключові кроки за допомогою яких громада може залучати інвестиції у найбільш пріоритетні сфери. Ключовим кроком у залученні інвестицій у громаду визначено, перш за все, пошук місцевого інвестора, формування власних інвестиційних територій та їх активна промоція.

Голова регіональної ради підприємців у Дніпропетровській області презентував особливості реалізації регіональної програми малого та середнього підприємництва.

„Програма розроблена з метою створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього підприємництва, забезпечення його конкурентоспроможності та підвищення ролі у вирішенні завдань соціально-економічного розвитку регіону, спрямування для цього дій місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представників територіальних громад, суб’єктів підприємництва, громадських організацій та об’єднань підприємців”, – зазначив Микола Шевченко.

Начальник управління комунікацій ГУ Державної Фіскальної Служби у Дніпропетровській області, Манушак Осипова, у своєму виступі щодо місцевих податків та зборів детально зупинилась на останніх змінах у Податковому кодексі, які спрямовані на забезпечення стабільної правової основи для ефективного розвитку підприємницької діяльності у Дніпропетровському регіоні.

Дніпропетровське регіональне інвестиційне агентство планує провести такі семінари ще у 6 містах та районах Дніпропетровщини.