У Нікопольському районі відбувся семінар на тему: „Підтримка малого та середнього бізнесу через створення інвестиційно привабливих умов та нових ринків”

12 квітня 2017 року за ініціативою Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства, за підтримки громадської організації „Споживач”, яка є координатором європейської програми підтримки малого та середнього бізнесу COSME, та за участі фахівців Нікопольської, Покровської, Марганецької міських рад, Нікопольської районної ради, представників громад міст та району відбувся семінар з підтримки малого та середнього бізнесу через створення інвестиційно привабливих умов та нових ринків.

Представники Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства у своєму виступі звернули увагу на такі ключові моменти, як:

  • підтримка малого та середнього бізнесу регіону, а саме були презентовані наявні міжнародні та вітчизняні ресурси підтримки МСБ, система оподаткування для малих та середніх підприємств, а також наявні земельні ресурси Нікопольського суб-регіону для реалізації бізнесу.
  • чотири кроки громади на шляху створення інвестиційно привабливих територій, де було представлено ключові кроки за допомогою яких громада може залучати інвестиції у найбільш пріоритетні сфери. Ключовим кроком у залученні інвестицій у громаду визначено, перш за все, пошук місцевого інвестора, формування власних інвестиційних територій та їх активна промоція.

Громадською організацією „Споживач” був представлений проект „European Enterprise Network (EEN)”, направлений на пошук ділових партнерів за кордоном, та бізнес-проект „Крамниця „А”, основною метою якого є створення майданчику для співпраці та спілкування українського бізнес-середовища.

За словами директора Нікопольської Агенції Регіонального Розвитку Анжели Близнюк, розвиток територій в умовах децентралізації є пріоритетним завданням самої громади. Через забезпечення сприятливих умов для власних підприємців, створення інвестиційно привабливих територій та умілого використання наявних ресурсів, громада зможе не тільки збільшити надходження до місцевих бюджетів, а й створити нові робочі місця, розвивати власну інфраструктуру.