У Синельниківському районі відбувся семінар на тему: „Підтримка малого та середнього бізнесу через створення інвестиційно привабливих умов та нових ринків”

30 листопада 2016 року за підтримки Синельниківської районної ради та за ініціативою Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства спільно з громадською організацією „Споживач”, яка є координатором європейської програми підтримки малого та середнього бізнесу COSME, відбувся семінар на тему: „Підтримка малого та середнього бізнесу через створення інвестиційно привабливих умов та нових ринків”.

Представниками Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства була підготовлена та представлена презентація „Чотири кроки громади на шляху створення інвестиційно привабливих територій”. У презентації представлено ключові кроки за допомогою яких громада може залучати інвестиції у найбільш пріоритетні сфери. Ключовим кроком у залученні інвестицій у громаду визначено, перш за все, пошук місцевого інвестора, формування власних інвестиційних територій та їх активна промоція.

Громадською організацією „Споживач” був представлений проект „European Enterprise Network (EEN)”, направлений на пошук ділових партнерів за кордоном, та бізнес-проект „Крамниця „А”, основною метою якого є створення майданчику для співпраці та спілкування українського бізнес-середовища.

За словами голови Синельниківської районної ради Юрія Мартиненка для району вкрай важливою є підтримка області у розвитку МСБ, адже район є одним із найбільших та має потужний потенціал в агропромисловому комплексі та значні ресурси для підвищення конкурентоздатності Дніпропетровщини. У Синельниківському районі активно впроваджується реформа децентралізації, а пріоритетним завданням громади є розвиток власних інвестиційно-привабливих територій шляхом впровадження перспективних проектів та ідей у співпраці з обласною та районною владою. Це, у свою чергу буде мати позитивний вплив на інвестиційний клімат та конкурентне становище громади району, а також на вирішення інших питань, пов’язаних з рівнем життя громади.