Участь у форумі українсько-турецького ділового співробітництва

30 листопада у м. Дніпро відбувся форум українсько-турецького ділового співробітництва Ukraine-Turkey business forum Dnipro-2017, в якому взяли участь фахівці Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства (DIA).

Мета заходу була спрямована на розбудову контактів між турецькими та українськими підприємцями і розвиток інвестиційного співробітництва.

Формат заходу – поєднання дискусійних панелей: «Розвиток Індустріальних парків», «Угода про вільну торгівлю та галузеві перспективи розвитку торгівлі між Україною і Туреччиною», а також проведення робочих зустрічей B2B за напрямками: індустріальний парк м. Дніпро, металургія, металообробка, машинобудування, агросектор та легка промисловість.

Під час форуму було презентовано поточний стан турецько-українських економічних відносин, стратегію розвитку нових інвестиційних можливостей в м. Дніпро, індустріальний парк “INDUSTRIAL FORPOST”.

Інвестиційний та економічний потенціал Дніпропетровської області представив Алім Молодан, заступник директора DIA, який зазначив: «Для України надзвичайно важливим є розвиток співробітництва з Туреччиною. Передусім тому, що турецький бізнес дуже активно інвестує у розвиток підприємств в Україні. Зараз в регіоні працює понад 20 підприємств з інвестиціями з Туреччини, і надалі ми маємо що запропонувати, зокрема, у промисловому секторі та інженерії, аграрній сфері, медицині та освіті і цей перелік не є вичерпним. Тому співпраця між нашими країнами має стати взаємовигідною».

«За останні 3 роки в Україні проведено масштабні структурні реформи. Але іноземні інвестори мало знають про сучасну Україну, тож для нас вкрай важливі подібні зустрічі. Між нашими країнами налагоджені добрі стосунки. Ми вважаємо, що Україні та Туреччині потрібна угода про зону вільної торгівлі», – наголосив голова Міжнародної спілки бізнесменів України та Туреччини (TUID) Бурак Пехліван.

Наступний форум українсько-турецького ділового співробітництва у м. Дніпро заплановано провести навесні 2018 року.