Участь у конференції „Розвиток німецько-української економічної співпраці у Східній Україні”

19 вересня 2017 року у м. Дніпро за ініціативи Німецько-Української торгово-промислової палати (АНК) відбувся презентаційний захід у форматі роуд-шоу, який спрямований на те, щоб ще більше розбудувати контакти між німецькими та українськими підприємцями на місцях та долучитися до розвитку взаємовигідного співробітництва.

Основною метою заходу став розвиток партнерства між українськими та німецькими підприємцями, а також залучення широкого кола осіб до співпраці з АНК.

В рамках роуд-шоу Німецько-Української торгово-промислової палати відбулася конференція «Розвиток Німецько-української економічної співпраці в Східній Україні». Захід відбувся за участі Генерального консула Федеративної Республіки Німеччина пана Вольфгана Мьоссінгера, Президента Німецько-Української промислово-торговельної палати Андреаса Ліра, Голови Правління Німецько-Української промислово-торговельної палати пана Александера Маркуса, фахівців Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства (DIA), керівництва Дніпропетровської торгово-промислової палати та Дніпропетровської облдержадміністрації, а також представників німецького та українського бізнесу.

Під час Конференції було презентовано поточний стан німецько-українських економічних відносин, стратегію розвитку регіону для залучення прямих іноземних інвестицій, а також обговорено можливість проведення переговорів щодо майбутньої співпраці між членами АНК та українськими підприємцями.

«Німецько-українську промислово-торговельну палату було створено на основі міжурядової угоди у жовтні 2015 року. Палата допомагає українському бізнесу виходити на ринок Європейського Союзу, зокрема на ринок Німеччини. Наразі, бізнес-відносини між Україною й Німеччиною суттєво зміцнюються як з точки зору зовнішньої торгівлі, так і розвитку німецького бізнесу в Україні. Згідно з опитуванням Німецько-Української промислово-торговельної палати, 68% німецьких компаній планують подальші інвестиції в Україні, а 78% бачать чіткі передумови для зростання. Тенденції розвитку бізнес-відносин між двома країнами підтверджують, що сьогодні є основа для розвитку української економіки та зростання експорту», – підкреслив голова правління Німецько-Української промислово-торговельної палати Александер Маркус.

«Дніпропетровська область активно співпрацює з Німеччиною. На сьогодні більше 130 компаній регіону здійснюють експортні поставки до Німеччини. В основному експортуються недорогоцінні метали та текстильні вироби. Крім того, Дніпропетровщина стала пілотним регіоном з реалізації проекту «Програма сприяння зеленій модернізації української економіки», що впроваджується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ, GmbH).Ми дуже вдячні нашим партнерам за підтримку та сподіваємось, що ми зможемо ще більш поглибити наше партнерство у пріоритетних для нашої області галузях», – сказала директор DIA Валентина Затишняк.