В Україні впроваджується регулярний моніторинг ключових параметрів земельних відносин

З 1 вересня 2017 року в Україні буде здійснюватися регулярний моніторинг ключових показників у сфері землекористування, інформація про які буде доступна громадянам.

Про це повідомляє прес-служба Держгеокадастру України з посиланням на постанову “Про реалізацію пілотного проекту щодо проведення моніторингу земельних відносин та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” від 23 серпня 2017 року (http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=250225706).

“Відповідно до постанови уряду з 1 вересня впроваджується взаємний обмін інформацією між органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, що дозволить оновлювати дані на регулярній основі”, – наголошують у Держгеокадастрі.

Зокрема, будуть акумулюватися такі групи даних: склад земель, кількість землевласників та землекористувачів, середній розмір земельних ділянок, реєстрація земельних ділянок у Державному земельному кадастрі, кількість і площа ділянок, переданих в оренду, наданих у користування та переданих у власність громадянам безоплатно, суми нарахованих та сплачених платежів за користування земельними ділянками – всього понад 140 показників.

Джерело: www.kmu.gov.ua