V Всеукраїнський Форум інституцій місцевого розвитку CDI Forum 2018

14 березня у місті Києві пройшов Всеукраїнський Форум інституцій місцевого розвитку CDI Forum 2018, організований проектом «Партнерство для розвитку міст», що впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади та за підтримки UkraineInvest. Участь у цьому Форумі взяла й директорка DIA Валентина Затишняк.

Форум відкрили Директор Проекту ПРОМІС Олександр Кучеренко та заступник директора UkraineInvest Уляна Хромяк. Під час першого пленарного засідання учасники обговорили державні реформи в сфері покращення інвестиційного клімату України. Усього Форум складався з чотирьох пленарних засідань на яких обговорювалися актуальні тенденції інвестування, інституційні засади залучення іноземних інвестицій, було розглянуто досвід українських регіонів та досвід зарубіжних партнерів, також учасники мали змогу переконатися, що системна, прозора та ефективна робота команд Агенцій все ж таки сприяє залученню інвесторів в українські регіони. А представники Вінницької та Львівської областей похизувалися своїм успішним досвідом відкриття нових виробництв в регіоні та вмінню конкурувати за інвестора.

«Цьогорічною темою Форуму є залучення інвестицій та роль у цьому інституцій місцевого розвитку. І мені дуже приємно, що на цьому заході представлено й Дніпропетровське регіональне інвестиційне агентство. Я думаю, що у час постійних змін тенденцій, дуже корисно подивитися на те, як працюють колеги з інших регіонів і як саме вони організовують роботу з інвестором. Але й не менш важливим є те, що ми можемо розказати й про свій досвід. DIA працює з 2010 року. За цей час у Дніпропетровській області, як й по всій країні відбулися суттєві зміни, це й переорієнтація ринку збуту та вибір іншого вектору розвитку. І ми повинні розуміти, що Україна і кожна область знаходиться під пильним моніторингом інвестора, тому аби не проґавити вирішальний момент, потрібно постійно працювати над підвищенням інвестиційної привабливості наших регіонів пропонуючи унікальні інвестиційні можливості територій», – сказала директорка DIA Валентина Затишняк.